Rūpestis yra santykių su mūsų klientais pagrindas

Stena Line istorija | Komentarų nėra

Susipažinkite su Henryk Kaluzny, „Stena Line“ krovinių komercijos vadovu Baltijos jūros pietų regionui. Jo aistra yra pardavimai, o darbas – sujungti Europą, kad klientai galėtų kuo sklandžiau ir veiksmingiau gabenti savo prekes. Kai prieš penkiolika metų pradėjo dirbti „Stena Line“, vienas kolega jam pasakė, kad darbo tikrai neužteks. Jis labai klydo. Perskaitykite šią istoriją.

TRUMPAI

Vardas ir pavardė: Henryk Kaluzny

Išsilavinimas: transporto ir logistikos magistro laipsnis, Poznanės ekonomikos universitetas

Pareigos: Baltijos jūros pietų regiono krovinių komercijos vadovas

Dirba „Stena Line“ nuo 2001 m.

 AISTRA PARDAVIMAMS

Pardavimai visada buvo mano didžiausia aistra. Mano, kaip Baltijos jūros pietų regiono krovinių komercijos vadovo, darbas yra sujungti Europą, t. y. pasirūpinti, kad mūsų klientai galėtų kuo sklandžiau ir veiksmingiau gabenti savo prekes, kartais net iki 1500 kilometrų atstumu. Kai prieš penkiolika metų pradėjau dirbti „Stena Line“ bendrovėje, vienas kolega prasitarė, kad Lenkijoje kažin ar atsiras pakankamai darbo net ir vienam pardavėjui, tačiau šiandien mūsų paslaugų paklausa yra labai didelė. Dabar Lenkijos įmonės ne tik eksportuoja ir importuoja krovinius šalies ribose, tačiau ir visoje Europoje.

Šis darbas man suteikia puikią galimybę susipažinti su klientais, keistis patirtimi su kolegomis iš kitų skyrių ir kiekvieną dieną mokytis iš jų.

Būdamas vadovu nuolat dalyvauju įdomiuose projektuose bei sprendimų priėmimo procese šiame labai dinamiškame ir besivystančiame regione.

Mano darbas taip pat yra susijęs su įtaka, rūpinimusi bei pagalba kitiems žmonėms – aš padedu atskleisti jiems savo talentus, kad visi kartu pasiektume bendrų įmonės tikslų.

IŠSKIRTINĖ BENDROVĖS KULTŪRA

Manau, kad „Stena Line” turi išskirtinę organizacijos kultūrą, kurios dalis – nuostabūs ir pasiaukojantys kolegos. Rūpestis yra visų mūsų santykių su klientais pagrindas. Aš rūpinuosi klientų aptarnavimu bei, kad jiems būtų suteiktos geriausios paslaugos.

Tuo pačiu metu rūpinuosi ir bendrovės finansais užtikrindamas, kad kiekviena sudaryta sutartis neštų optimalų ir ilgalaikį pelningumą.

Jei esate plačių pažiūrų ir greitai besimokantis žmogus, kuris mėgsta dirbti sparčiai besikeičiančioje organizacijoje ir rūpinasi išskirtiniu klientų aptarnavimu, tuomet kompanija „Stena Line”, yra ideali vieta Jums dirbti.